Okur Görüşleri

Son Okur Görüşleri

matematiği seven içinde sevmeyen içinde içinde içinde yararlı bilgiler var öğrencilere tavsiye edilebilinecek bir kitap

10ur.fe
Okur (Kitapyurdu), Sevdim Seni Matematik

Matematik sevme ya da sevmeme konusunu çok sistematik anlatmış. Akıcı bir anlatımı var. Çok hoşuma giden tespitleri var. Mesela; Matem-atik gibi 🙂

afiş
Okur (Kitapyurdu), Sevdim Seni Matematik

Aldığım gün öğrencilerime okudum çok sevdiler.Herkese tavsiye edilir matematiği sevdirebilmek için atılacak güzel bir adım olur bu kitabı okutmak.

ahfedo
Okur (Kitapyurdu), Sevdim Seni Matematik

Güzel sıkmadan akıcı bir anlatımı olan kitap öneririm

sefaç
Okur, Sevdim Seni Matematik

Öğrencilerime okumaları için aldığım bi kitaptı önce kendim okudum. Çocukların dikkatini çekecek ve ilgiyle okuyabilecekleri bir kitap tavsiye ederim..

dk22
Okur, kitapyurdu

Matematik dersinden korkmak istemeyen ve başarılı olmak isteyen herkesin okuması gereken güzel bir kitap.

ZamanDeğerli
Okur, kitapyurdu

Kitap insan piskolojisinden anlıyan bi herifin yazmış olduğu her yaştan matematik öğrenme ihtiyacı duyan insanı o piskolojiye sokan kafasındaki tabuları yıktırmaya yarıyan birazda ateşleyici güç olan hoş akıcı yer yer kafanıza kazıncak özlü sözler barındıran abi kardeş sohbeti kıvamında geçen matematik hakkında bilimsel sayılabilcek bir kitap diyebiliriz test kitabı değil konu anlatım kitabı değil matematiğe kafada hazırlık kılavuzu diyebiliriz .

Alico555
Okur, kitapyurdu

Daha önceden okumuştum, kütüphanemde olsun diye sipariş ettim. Okulda öğrencilerime derstte ara ara okudum çok beğendiler. Gerçekten matematiğe ön yargısı olan herkes için başlangıç kitabı olabilir. Hatta matematik öğretmeni olarak bir ara bunu kendime görev görev edinmiştim

muujka
Okur, kitapyurdu

matematikle olan ön yargımızı kırmaya çalışan eğlenceli bir kitap

pdrsamet
Okur, kitapyurdu

Eglenceli kitap. Motivasyon icin kardesime hediye aldim.

Okumak eğlencelidir
Okur, kitapyurdu

Bence bu kitap diğerlerinden farklı..gerekli olan işleyiş tarzı,egzersizler, yardımcı besinler hepsi sade bir dille anlatılmış..bu konuya ilgili herkese tavsiye ediyorum..

ssenocak
Okur, kitapyurdu

kitabı aktif olarak okursanız, söylenen egzersizleri yaparsanız gerçekten de çok faydalanabilinecek bir kitap. ayrıca gayet akıcı bir dille yazılmış, okurken sıkılmıyorsunuz.hafıza konusunda bilgi almak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir kitap…

burme
Okur, kitapyurdu

çok güzel bi kitap çok beğendim, harika teknikler var vede gerçekten faydalı şiddetle tavsiye ediyorum

LORDSEDAT
Okur, kitapyurdu

Hafıza ve beynin çalışması hakkında bütün bilgiler enine boyuna araştırılırmış ve büyük emek verilen bu kitap ortaya çıkmıştır. Teknikleri uyguladiginizda çok güçlü bir hafızayla başbaşa kalacak ben neymişim diyeceksiniz kendinizi bu zevkten mahrum etmeyin

ahmtcntrn
Okur, kitapyurdu

Piyasada bu konuda birçok kitap var fakat bunun kadar bilimselini ve kapsamlısını görmedim. Maddi kaygılarla yazılmadığı, rehber olması amaçlı yazıldığı çok belli. Yazara teşekkür ediyorum.

Mehmet Esen
Okur, kitapyurdu

Hayatını beyinle yöneten “sen”, beynin hakkında daha fazla bilgi ister misin?

Parya
Okur, kitapyurdu

Önce kendim okudum sonra beğenip 7. sınıf öğrencilerime aldırıp okumalarını önerdim. Etkili bir motivasyon kitabı. Öğrencinin içsel motivasyonunu artıracak etkiye sahip, akıcı bir kitap. İçinde birkaç kısa hikaye de mevcut. Sınıfta hikayeleri öğrencilere anlatınca çok etkilendiler.

Gizliokur
Okur, kitapyurdu

Ekime alır almaz bitirdigim bir kitap. Bazen icinizdeki ışığı kaybedebilirsiniz fakat bu gibi kitaplar sayesinde yeniden baslayabilirsiniz.

afiş
Okur, kitapyurdu

Güzel bir kitap devamlı okunası bir tadı var

farmet
Okur, kitapyurdu

Öğrencileri motive etmek için etkili bir kitap,ebeveynlere tavsiye edilir

DUYGUL
Okur, kitapyurdu

Öğrencilerinize hediye olarak alabileceğiniz bir kitap. Faydalı olacaktır diye düşünüyorum

seyat pasa
Okur, kitapyurdu

okul çağındaki çocuklara gençlere göre üşenme erteleme vazgeçme güzel bir motivasyon kitabı.

cengaverhocam
Okur, kitapyurdu

Beyin ve öğrenme hakkında öğrencilerin ve öğretmenlerin başucu kitabı olacak şekilde hazırlanmış olan kitabı bir anne olarak okudum ve çok beğendim.beynin nasıl çalışır ve öğrenme üzerinde neler etkili oluyor?hepsinin cevabını veriyor.yaşam tarzı ve öneriler kısımları ise uygulanabilir ve anlaşılabilir olmuş.çocuklarının ders çalışma tarzını ve neler yapabileceğini öğrenmek isteyen anne ve babalara özellikle öğrencilere şiddetle tavsiye ederim.

Medine Kamış
Okur, kitapyurdu

gercekten okunması gereken bır kıtap beynını tanımak ve kullanmak ısteyenler için.. guclu hafıza isimli kıtabıda sıparıs werdım harıka bır kafam olcak yakında Allahın ıznıyle

serdar dönmez
Okur, kitapyurdu

beyin ve öğrenme gücünü anlamak için okunacak güzel bir kitap

Hamid Tolunay
Okur, kitapyurdu
Ahmet YILDIZ'ı Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz