Ahmet Yıldız Kimdir?

Benimle tanışmak ister misin? Detaylar bu sayfada.

Güçlü Hafıza

Unutmayı Unutun

Güçlü Beyin

Beynin Biyolojisi

Üşenme Erteleme Vazgeçme

Motivasyonun Yolu

Sevdim Seni Matematik

Matematik Başarısı

Hakkında

Psikolojik Danışma ve Rehberlik eğitimi aldı. Bir dönem üniversitede “Eğitim Psikolojisi” ve “Erken Çocukluk Eğitimi” derslerine eğitmen olarak girdi.

Avrupa Birliğinin Erasmusprogramı kapsamında desteklediği projelerde eğitimci ve içerik geliştirici olarak görev aldı. UNICEF tarafından desteklenen “Çocuk Sosyal Finansal Eğitimi” konusunda eğitimler verdi.

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Aile Akademi” projesinde binlerce anne babaya seminerler verdi.

Çocukları sokağa yeniden çağırmayı hedefleyen ve sokakta nitelik zaman geçirmelerini amaçlayan “Sokakta Hayat Var” projesinin koordinatörlüğünü yaptı.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen eğitim ve başarı sitesi olan www.kisiselbasari.com’un kurucusudur. Öğrencinin okul başarısı ve hayat başarısına katkı sunmak amacıyla bireysel ve grupla danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ailelere yönelik eğitim, konferans ve atölye çalışmaları yapmaktadır.

“Eğitimin ilk ve en önemli merkezi evdir.” düşüncesinden yola çıkan Yıldız, eğitimin sadece okul içine sıkıştırılmaması gerektiğine inanmaktadır.

Her insan bir bulmacadır düşüncesinden yola çıkan yazar bu bulmacayı çözebilmek için araştırmalar yapmayı ve bu sonuçları insanlara kitap, seminer, konferans ve dijital araçlar yoluyla sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Yayınlanmış Kitapları:

– Güçlü Hafıza
– Üşenme Erteleme Vazgeçme
– Güçlü Beyin
– Sevdim Seni Matematik
– Stresli Bir Dünyada Mutlu Çocuk Yetiştirmek

KİTAP

5

Yayınlanan 5 kitap binlerce okura ulaşmıştır.

ONLİNE EĞİTİM

148

Online eğitimde yüzlerce kursiyer.

TAKİPÇİ

190000

Sosyal medyada toplam takipçi sayısı.

KİTAP SÖYLEŞİ İSTER MİSİNİZ?